Чеське Представництво продовжує свою роботу

Представництво МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» у Чеській Республіці вже вчетверте організувало передачу гуманітарної допомоги для українських медичних закладів, підтверджуючи послідовну міжнародну підтримку української системи охорони здоров’я в умовах воєнних викликів.

13 березня 2026 року в місті Черкаси відбулася офіційна передача сучасних хірургічних інструментів для Комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради». Загальна вартість переданої допомоги становить 5 000 000 чеських крон.

Очільники Представництва МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» у Чеській Республіці — Вадим Кирничний та Ярослав Водний — обрали складний, але принциповий шлях допомоги: організація не здійснює зборів коштів серед громадян, а системно працює над залученням меценатської підтримки з боку чеського бізнесу та міжнародних корпорацій.

Надійним партнером Представництва вже протягом кількох років виступає ČEZ Group — одна з найбільших енергетичних компаній Центральної Європи, що здійснює діяльність у сфері виробництва та постачання електроенергії, розвитку енергетичної інфраструктури та впровадження сучасних рішень у галузі відновлюваної енергетики. Саме завдяки відповідальній позиції соціально орієнтованого бізнесу стає можливою реалізація масштабних гуманітарних проєктів.

Президент МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» Олександр Волков, віце-президент організації Володимир Коcмина, а також народний депутат Верховної Ради України Олег Арсенюк не лише здійснили офіційну передачу гуманітарного вантажу, а й прийняли активну участь в організації, координації та реалізації цього гуманітарного проєкту, забезпечивши його успішне втілення на всіх етапах.

Станом на сьогодні загальна сума гуманітарної допомоги Україні, переданої за сприяння Представництва МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» у Чеській Республіці, становить близько 800 000 євро.

Висловлюємо щиру вдячність усім партнерам, меценатам і друзям України, які підтримують українські медичні установи та роблять свій внесок у збереження життя і здоров’я людей. Окрема подяка керівництву та колективу КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» за щоденну самовіддану працю та служіння пацієнтам – не лише цивільному населенню, а й українським Захисникам, які щоденно боронять незалежність і свободу держави.

МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» продовжує свою діяльність, і робота з розширення міжнародної гуманітарної співпраці триває.

Медична допомога на 200 тисяч євро: вінницькі лікарні отримали партію хірургічних наборів з Чехії

Міжнародні партнери продовжують підтримувати Вінницьку громаду у непрості для України часи повномасштабного вторгнення. До допомоги долучаються представники Чехії – міжнародної громадської організації «Міжнародна дипломатична місія публічної дипломатії». 

Цього разу партнери передали вантаж з майже трьома тисячами хірургічних інструментів, які розподілять по чотирьох міських лікарнях.

Продовжити читання “Медична допомога на 200 тисяч євро: вінницькі лікарні отримали партію хірургічних наборів з Чехії”

Як Чехія допомагає Україні: приклад співпраці на благо громад

З початком повномасштабного вторгнення військ рф в Україну Представництво МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» у Чеській Республіці, під керівництвом Вадима Кирничного та завдяки активній роботі заступника голови Ярослава Водного, без упину шукає шляхи допомоги українцям. Ці зусилля зосереджені на залученні міжнародних партнерів, забезпеченні гуманітарною та технічною допомогою, а також підтримці України в усіх можливих напрямках. Чеська Республіка неодноразово демонструвала свою підтримку Україні в ці складні часи. Завдяки співпраці з чеськими партнерами, українські громади отримують не лише гуманітарну, але й технічну допомогу, яка сприяє покращенню якості життя громадян. Одним із прикладів такої допомоги стала передача двох сучасних сміттєвозів комунальному підприємству “Добробут-М” у селищі Микуличин Яремчанського району Івано-Франківської області.
Продовжити читання “Як Чехія допомагає Україні: приклад співпраці на благо громад”

Благодійний матч між збірною командою міста Яремче та ветеранами чеського футболу

Подяка організаторам, почесним гостям та всім причетним до організації благодійного матчу, який відбувся 9 вересня 2024 року на Стадіоні “SK-ÚJEZD”!
Проведення такого масштабного благодійного заходу стало можливим завдяки колаборації великої кількості людей, які доклали всіх зусиль для його організації. Варто відзначити чеських партнерів, які з радістю прийняли ініціативу проведення матчу на своїй території, а також українську діаспору, яка активно долучилася до підтримки заходу:
Продовжити читання “Благодійний матч між збірною командою міста Яремче та ветеранами чеського футболу”

Дитячий хореографічний ансамбль “Цвіт Карпат” – душа благодійного футбольного матчу

Окрім футболу, благодійний матч між збірною Яремче та ветеранами чеського футболу запам’ятався також яскравими культурними номерами. Під час перерви глядачів порадували виступи яремчанського дитячого ансамблю «Цвіт Карпат», який привніс у гру додаткові емоції. Радісні діти, вбрані у яскраві національні гуцульські костюми, своїми танцями та піснями додали легкості та тепла в атмосферу матчу, розгорнувши перед глядачами колорит українських народних танців та пісень. «Коломийка», «Аркан», «Гуцулка», а потім – «Чеська полька» стали справжньою перлиною культурної програми, підкресливши єдність двох народів через музику і традиції. Культурна програма стала невід’ємною частиною благодійного заходу, нагадуючи про важливість не лише спорту, але й збереження та популяризації традицій, особливо у складні часи. Продовжити читання “Дитячий хореографічний ансамбль “Цвіт Карпат” – душа благодійного футбольного матчу”

Підтримка Чехією українських медичних закладів

МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» у тісній співпраці з надійним партнером і донором – Конгломератом “Skupina ČEZ” та МОЗ України організувала закупівлю і передачу першої партії критично необхідних хірургічних інструментів найвищої якості на суму 200 тисяч євро. В свою чергу, Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» перерозподілила їх між всіма медичними закладами структури МОЗ. Особливо тими, які займаються порятунком українських Захисників. Продовжити читання “Підтримка Чехією українських медичних закладів”

9 вересня 2024 року відбудеться благодійний футбольний матч, що об’єднає українців і чехів у спільному прагненні допомогти тим, хто цього потребує

Чеське Представництво МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» на чолі з Вадимом Кирничним організувала ряд зустрічей делегації з Яремче з представниками чеських міських служб, очільників міст, спортивних асоціацій та міжнародних союзів. У рамках візиту відбулося підписання тристороннього меморандуму про співпрацю між Яремчанською громадою, очолюваною Андрієм Мироняком, чеським Представництвом МГО “Міжнародна Дипломатична Місія” та Футбольною асоціацією Чеської Республіки. Метою меморандуму є розвиток чесько-українських відносин з акцентом на підтримку та інформування про спільні спортивні та культурні події, співпрацю в рамках освітніх та обмінних програм. В ході зустрічі обговорено проведення 9 вересня 2024 року у Празі благодійного футбольного матчу між командами сторін. Ідея цього благодійного заходу виникла як відповідь на виклики, з якими стикаються українські діти під час війни. Розуміючи це, українська та чеська громади вирішили об’єднати свої зусилля, аби через спорт зібрати кошти для доброї справи: модернізацію яремчанського дитячого садка «Гірський струмочок». Це дозволить внутрішньо переміщеним зі Сходу України дітям повернутися до нормального життя у безпечних умовах. Відбудова таких закладів є надзвичайно важливою, адже дитинство має бути захищеним від усіх негараздів, а діти повинні мати можливість зростати, навчатися та гратися у мирі. Запрошуємо щирих вболівальників на матч, який стане символом дружби, солідарності та непохитної віри у майбутнє.

Чеське місто Бистре Пардубіцького краю прийняло українських біженців

З початку російської навали мільйони українських жінок, рятуючи своїх дітей від жахів війни, були вимушені залишити Україну. Весь цивілізований світ надав і продовжує надавати неоціненну допомогу та підтримку нашим громадянам: майже 8 мільйонів українських жінок та дітей знайшли прихисток у різних країнах світу. Однією з найперших стала Чеська Республіка.

Наша розповідь буде про надзвичайне мальовниче та гостинне місто Бистре Пардубіцького Краю. Продовжити читання “Чеське місто Бистре Пардубіцького краю прийняло українських біженців”

ДОПОМОГА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Під час проведення активних бойових дій Володимир Шоломицький, Голова Департаменту охорони здоров’я Міжнародної Дипломатичної Місії, лікар бригади швидкої допомоги особисто здійснив 71 евакуаційний виїзд у найгарячіші точки України, як-то: Чорнобаївка, Харків, Ізюм, Херсон, Бахмут, Чорнобиль, Маріуполь, Краматорськ, Костянтинівка, Макарів, селище Бородянка. Саме бригадою пана Володимира було вивезено 92 поранених бійця. Всіх поранених доставлено без втрат до медичних закладів для подальшого лікування. Продовжити читання “ДОПОМОГА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ”

Міжнародна Дипломатична Місія стала переможцем кращих кейсів партнерства влади та громади «ТОП-100»

12 жовтня 2022 року о 17.00 в рамках Європейського тижня місцевої демократії на платформі станції «Майдан Незалежності» Київського метрополітену відбулася урочиста церемонія нагородження переможців відбору кращих кейсів партнерства влади та громади «ТОП-100» за участю керівництва міста.

Цей захід надав можливість громадськості побачити обличчя тих, завдяки кому Україна невпинно наближається до Перемоги над підступним ворогом. 100 найкращих громадських організацій та громадських ініціатив, пов’язаних із волонтерським рухом, діяльність яких спрямована на посилення обороноздатності нашої держави, підтримку внутрішньо переміщених осіб та реалізацію корисних ініціатив для громади міста стали переможцями. Продовжити читання “Міжнародна Дипломатична Місія стала переможцем кращих кейсів партнерства влади та громади «ТОП-100»”

Курси екстреної допомоги

Команда Міжнародної Дипломатичної Місії активно допомагає Україні в боротьбі з російською навалою, яка згуртувала українців по всьому світу. Під час проведення військових дій та неспровокованої рашистської агресії стосовно мирного населення необхідними стають знання про надання першої домедичної допомоги постраждалим, вживання термінових заходів для порятунку життя. Їх може застосувати будь-яка людина навіть без спеціалізованої медичної підготовки і до приїзду швидкої допомоги. Міжнародна Дипломатична Місія в особі Директора Департаменту охорони здоров’я Володимира Шоломицького, директора мережі медичних центрів в Україні, стала одним з організаторів курсу по екстреній допомозі постраждалим. Цей курс пройшли 3 650 громадян, які отримали сертифікати з тактичної медицини та наданню невідкладної медичної допомоги в екстремальних ситуаціях.

Волонтерська діяльність під час російської агресії на території України

З перших днів війни члени нашої Організації активно допомагають Україні у цей надзвичайно важкий час, консолідуючи зусилля й можливості діаспори та іноземних меценатів.

Сьогодні весь світ об’єднався навколо України у боротьбі проти масштабної російської агресії – несправедливої, неспровокованої та відверто злочинної. Разом з усім цивілізованим демократичним світом ми йдемо до перемоги над путінізмом, імпер-шовінізмом та зухвалою зневагою до норм міжнародного права.

Наші Партнери та донори: Продовжити читання “Волонтерська діяльність під час російської агресії на території України”

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

У зв’язку з повномасштабною військовою агресією російської федерації проти України, знищенням майна людей, відсутністю фінансів для придбання найпростіших засобів індивідуальної гігієни, ліків, отримання медичних послуг Міжнародна Дипломатична Місія плідно співпрацює з волонтерами у сфері пошуку та надання гуманітарної допомоги. На сьогодні гостро стоїть питання допомоги людям похилого віку, людям з фізичними обмеженнями, учасникам бойових дій, дітям війни, військовослужбовцям, ВПО щодо забезпечення цих категорій громадян медикаментами, медичними послугами та товарами першої необхідності. Цим напрямком активно займається Директор Департаменту охорони здоров’я Володимир Шоломицький. За його активного сприяння та безпосередньої участі надано допомогу 336 тисячам сімей, з яких 136 тисяч сімей забезпечені продуктами харчування, медичними препаратами першої невідкладної допомоги, з них 13 тисяч сімей із Солом’янського району м. Києва.

Чехія починає приймати поранених українських солдатів

Міжнародна Дипломатична Місія в особах віце-президента Віталія Проня та радника президента Олексія Ботнаренка в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Благодійним Фондом “RegiBaseI.” (Чехія) знову прийняла участь в організації реабілітації українських воїнів. 19-річний Олег та 51-річний Дмитро отримали поранення в перші місяці широкомасштабного наступу російської армії на Україну. 20 років Олегу виповниться лише у грудні, проте в лютому 2022 року він служив в армії техніком, і тому одним з перших став на захист країни. 14 березня в боях на Сході наш воїн отримав важкі кульові поранення: одна куля залишила юнака без лівої руки, а друга – роздробила п’яту, м’які тканини та кістки ноги. Після реабілітації юнак має намір повернутися до своїх товаришів.

Дмитро пішов в армію після того, як його син, отримавши поранення і пройшовши лікування в госпіталі, повернувся на фронт. 10 квітня під час потужного ракетного обстрілу Донецької області Дмитрові відірвало пальці на нозі, понівечило вени на обох ногах, він отримав численні уламкові поранення тулуба та ніг, опіки та інші травми. В Україні йому провели вже п’ять операцій.

Продовжити читання “Чехія починає приймати поранених українських солдатів”

Встань та йди!

У теперішні важкі часи весь світ об’єднується навколо України. І взагалі не важливо, якої національності або якого віросповідання є людина. Головне – це загальнолюдські цінності, які є основою правового та демократичного суспільства. Варварський напад росії на суверенну Україну 24 лютого 2022 року змусив мільйони жінок рятувати своїх дітей. Залишивши чоловіків та дорослих синів боронити країну, матері та бабусі, підхопивши своїх дітей та онуків та спакувавши все своє життя у валізу, направились за кордон рятувати найдорожчий скарб – майбутнє України. З перших днів рашистської агресії світова спільнота оперативно та максимально ефективно організувала прийом та необхідну допомогу мільйонам біженців. Окрім матеріальної підтримки, українці за кордоном отримують й психологічну допомогу: весь цивілізований світ, розуміючи підступність та віроломність ворога, організовує різноманітні заходи для того, щоб донести інформацію про події в Україні, про жорстокість та звірства оскаженілого ворога, ламаючи машину російської пропаганди.

Одним з таких прикладів підтримки Україні став концерт-вернісаж, який відбувся 11 серпня 2022 року у містечку Полічка Пардубицького краю Чеської Республіки. Основна мета заходу – донести світовій спільноті  реальні історії українських людей, які  змушені зберегти життя своїх дітей від російської агресії, тікаючи у різні куточки світу. Як відомо, Чехія прийняла близько 400 тисяч біженців з України. Продовжити читання “Встань та йди!”

Дипломатичне представництво є партнером PUIG

Партнером Польсько-української господарчої палати у підтримці України та організації допомоги є Міжнародна дипломатична місія публічної дипломатії. 
Це неурядова організація з дипломатичним статусом, яка спрямовує свою діяльність на розвиток публічної дипломатії. Це важливий елемент зовнішньої політики держави, спрямований на роз’яснення громадянам ролі та цінностей держави, створення позитивного іміджу країни та просування її інтересів на міжнародній арені, покращення відносин між народами.
В умовах різкого посилення міжнародної конкуренції в політиці, економіці, освіті, науці, спорті, технологіях, торгівлі, залученні інвестицій і туристів імідж країни, її репутація стає важливим інструментом просування інтересів країни.
Тарас Савка – представник МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» в Польщі.
Угода про співпрацю між Польсько-українською господарською палатою та Міжнародною Дипломатичною Місією була підписана невдовзі після початку війни в Україні у відповідь на виклики, пов’язані з гуманітарною кризою.

Джерело: https://www.pol-ukr.com/misja-dyplomatyczna-partnerem-puig/

У Вінницю з Чехії передали потужний генератор для потреб критичної інфраструктури

9 травня 2022 року Представництвом МГО «Міжнародна Дипломатична Місія Публічної Дипломатії» в Чеській Республіці було доставлено та передано в дар Вінницькій міській раді дизельний генератор потужністю 262 кВт для забезпечення функціонування об’єктів критичної інфрастрктури в період надзвичайних ситуацій в місті.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов повідомив: «Наші фахівці кажуть: агрегат у чудовому технічному стані. Обладнання такої потужності на муніципальних підприємствах досі не було. Тож на випадок екстрених ситуацій його зможуть використати для котельні, водоканалу, лікарень тощо. Робимо усе, щоб у місті була стабільність і мешканці отримували безперебійні послуги. А з нашими партнерами з Чехії співпрацю продовжимо. Разом – до перемоги!» 
Також очільник міста додав: «Передали агрегат з Чехії. Вдячний Представництву Міжнародної Дипломатичної Місії Публічної Дипломатії в Чеській Республіці, керівнику Володимиру Космині та його заступнику Вадиму Кирничному за таку потрібну допомогу. 

Гуманітарне розмінування Київщини.

Група саперів на чолі з Директором Департаменту цивільного захисту та проєктів гуманітарного розмінування Міжнародної Дипломатичної Місії П’ятковським Русланом Володимировичем розпочала роботи по очищенню від вибухонебезпечних предметів Київської області, а саме: населених пунктів Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка. Наші відважні та невтомні спеціалісти працюють по 11 годин на добу замість належних 4. Велике напруження як фізичне, так і моральне, все одно не зламає наших Героїв, адже прагнення хлопців до перемоги й миру на українській землі надає їм сил.

Гуманітарна допомога Україні від щирих Друзів з Польщі

Представництво МГО «Міжнародна Дипломатична Місія»у Польщі на чолі з Ігорем Чорнейком та Тарасом Савкою з перших днів російської агресії на підтримку славетних Збройних Сил України, Сил територіальної оборони та громадян України на постійній основі направляють гуманітарні вантажі.

У період з 27.02.2022 до 10.04.2022 у співпраці з МВС України в особі НачальникаУправління у справах ветеранів війни Департаменту персоналу Олексія Миколайовича Ботнаренка, щирим волонтером Шлапак Юлією Володимирівною та численними небайдужими громадянами Польщі в Україну прибули медикаменти, продукти харчування, бронежилети, каски, тепловізори, прибори нічного бачення, одяг тощо.

Продовжити читання “Гуманітарна допомога Україні від щирих Друзів з Польщі”

Допомога Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії в Чеській Республіці українським біженцям

За період з 26 лютого по 19 березня 2022 року Головою та заступником голови Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії в Чеській Республіці Володимиром Косминою та Вадимом Кирничним була надана допомога в розміщенні тимчасових переселенців з України на території Чехії та Словаччини в кількості 320 осіб, а саме:

  • Маріанські Лазні – 129 осіб
  • Прага – 32 особи
  • Кутна Гора – 17 осіб
  • Бистріце – 26 осіб
  • Градец Кралове – 28 осіб
  • Злін – 30 осіб
  • Кладно – 29 осіб
  • Хеб – 6 осіб
  • Словаччина – 23 особи.

Українські громадяни були забезпечені транспортуванням, їжею та супроводом до місць тимчасового проживання.

Робоча зустріч з Міністром внутрішніх справ Чеської Республіки

Володимир Космина, голова Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії в Чеській Республіці, разом із заступником Вадимом Кирничним провів робочу зустріч з Міністром внутрішніх справ Чехії Вітом Ракушаном.

В ході зустрічі були досягнуті домовленості про координацію зусиль по розміщенню тимчасових переселенців з України.

Пан Ракушан запевнив у підтримці України та надав консультаційну допомогу.

Довідка:
Віт Ракушан (чеськ. Vít Rakušan; нар. 16 червня 1978 року, Колін, Чехословаччина) – чеський політик, вчитель і голова партії Старости і незалежні. З грудня 2021 року є першим віце-прем’єром в уряді Петра Фіали та міністром внутрішніх справ Чеської Республіки. У період з 2010 до 2019 року був мером міста Колін, у період з 2012 до 2021 року був депутатом регіональної ради Середньочеського краю, у жовтні 2017 року був обраний депутатом Палати депутатів Парламенту Чехії.

CHRISTMAS FASHION STORY – представлення Креативних індустрій та Українських Творців

В цей надважкий для України час на міжнародній арені необхідно використовувати всі засоби для протидії тим викликам, які постали перед нашою державою. Публічна дипломатія не змушує, а переконує, демонструє та пропонує відповіді. «М’яка сила» публічної дипломатії відіграє важливу роль у досягненні цілей зовнішньої політики України. Одним із її засобів є культурна дипломатія, адже культура є універсальною стратегією, яка дозволяє забезпечити імідж держави, налагодити глобальну комунікацію та лобіювання зовнішньополітичних інтересів країни.

В переддень чарівних зимових свят Міжнародна Дипломатична Місія, в особах Директора Департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю пані Наталії Ярош та Директора Департаменту науки та освіти в Польській Республіці Максима Антонова, виступила генеральним спонсором заходу моди та краси – CHRISTMAS FASHION STORY, який відбувся 21 грудня 2021 року в Маєтку Лібермана у місті Києві на вулиці Банковій.

Постановка – Дар’я Чуприна.

Музичний супровід – Енн Шарова.

Організатори: Елен Янгбере – «Асоціація Смарт Креатив» та Марина Евсюкова – «Ukraine International Association of Models. Продовжити читання “CHRISTMAS FASHION STORY – представлення Креативних індустрій та Українських Творців”

Конкурс вокальних ветеранських колективів м. Києва

На честь 77-ї річниці Визволення України від фашистських загарбників в Київському міському Палаці ветеранів відбувся огляд – конкурс вокальних ветеранських колективів м. Києва, організований за ініціативи Київської міської організації ветеранів.

Співорганізатором та спонсором заходу виступила МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» в особі Наталії Ярош, директор Департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю.

Для нашої Батьківщини Друга Світова війна стала національною трагедією, що поглинула мільйони людських життів, перетворила на згарища й руїни міста і села, знищила промисловість, сільське господарство, науку і культуру. У літопис вигнання окупантів з України вписані імена десятки тисяч полеглих, славних дочок і синів України.

Пам’ять про загиблих за свободу рідного краю буде жити в віках і водночас робить нас справжніми патріотами, гартує готовність до захисту територіальної цілісності України.

Фестиваль мистецтва та солідарності в місті Мармарис (Туреччина)

З 26 по 28 серпня 2021 року в амфітеатрі під відкритим небом у місті Мармарис (Туреччина) з нагоди 30-ї річниці Незалежності України під патронатом Міжнародної Дипломатичної Місії та за сприяння Консульства України в місті Анталія відбувся Фестиваль мистецтва та солідарності, в якому приймали участь музичні дитячі колективи з України, Туреччини та Узбекистану.

На захід також були запрошені Консул України в місті Анталія Емір Рустамов, мер міста Мармарис Мехмет Октай, Директор Ташкентської Дитячої музичної школи № 13 Даврон Давуров, Голова Правління Благодійного Фонду «Соняшник» Алла Горбунова, Директор Департаменту комунікацій та публічної дипломатії Міжнародної Дипломатичної Місії Людмила Туранська та інші високоповажні гості.

Продовжити читання “Фестиваль мистецтва та солідарності в місті Мармарис (Туреччина)”

Студентська програма, ініційована БФ військових ветеранів «REGI BASE I» (Чеська Республіка), за підтримки БО «Благодійний Фонд «РЕҐІ БАСЕ УКРАЇНА», МГО «Міжнародна Дипломатична Місія Публічної Дипломатії», ГО «Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю «Звитяга нескорених», Департаменту молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції та Міністерства внутрішніх справ України.

«Regi Base Akademia» відкриває набір студентів з України до Університету фінансів та управління (VŠFS, м. Прага, Чеська Республіка) за фахом: “Економіка і менеджмент” для освітньо-кваліфікаційних рівнів “бакалавр” та “магістр”. Ця програма передбачає:

  • Вікові обмеження від 18 до 24 років.
  • Знання англійськоїмови(тестування).
  • Один з членів сім’ї є військовим ветераном, солдатом, працівником поліції або пожежної служб.

Продовжити читання “Студентська програма, ініційована БФ військових ветеранів «REGI BASE I» (Чеська Республіка), за підтримки БО «Благодійний Фонд «РЕҐІ БАСЕ УКРАЇНА», МГО «Міжнародна Дипломатична Місія Публічної Дипломатії», ГО «Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю «Звитяга нескорених», Департаменту молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції та Міністерства внутрішніх справ України.”

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Міжнародна Дипломатична Місія, Благодійна Організація «РЕҐІ БАСЕ УКРАЇНА» та ГО «Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю «Звитяга нескорених» уклали меморандум про співпрацю задля консолідації зусиль в сфері забезпечення фізичної, спортивної та психологічної реабілітації, санаторно-курортного лікування, технічними засобами ветеранів, які отримали поранення та травми внаслідок виконання службових обов’язків й бойових дій. Продовжити читання “МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ”

Робоча поїздка до Реабілітаційного центру в місті Кладруби (Чеська Республіка)

В період з 27.07.2021 по 30.07.2021 року на запрошення Голови Правління Благодійного Фонду «REGI BASE I.» пана Ґінека Чеха відбувся робочий візит до Чеської Республіки делегації з України у наступному складі:

– Президент МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» Олександр Волков;

– Народний депутат України Василь Вірастюк; Продовжити читання “Робоча поїздка до Реабілітаційного центру в місті Кладруби (Чеська Республіка)”

Початок співпраці Міжнародної Дипломатичної Місії з Польсько-українською господарчою палатою

В цей час, коли світ оговтується після чергової хвилі пандемії COVID – 19, Міжнародна Дипломатична Місія продовжує виконувати свої статутні зобов’язання: покращення іміджу України в світі та розвиток міжнародних зв’язків. Активно шукаючи джерела підтримки України в такий нелегкий період, очільник Представництва в Республіці Польща Ігор Чорнейко та його заступник Тарас Савка ініціювали та організували робочу зустріч Президента нашої Організації Олександра Волкова з Президентом та І Віце-президентом Польсько-української господарчої палати паном Яцеком Пєхотою та паном Олегом Дубішем. В дискусії приймали участь І віце-президент Місії Анжела Антонова та Директор Департаменту освіти та науки в Польській Республіці Максим Антонов.

Продовжити читання “Початок співпраці Міжнародної Дипломатичної Місії з Польсько-українською господарчою палатою”

Президентська нарада

18 травня відбулася президентська нарада, яка була ініційована Головою та заступником Голови Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії в Республіці Польща Ігорем Чорнейком та Тарасом Савкою.

Під час наради була проаналізована доповідь про результати діяльності Представництва в Польщі та окреслені першочергові заходи подальшої роботи наших публічних дипломатів задля покращення іміджу України за кордоном. Також Пан Тарас надав свої пропозиції та окреслив конкретні кроки для захисту українців, які з різних причин опинилися за межами країни. Тому Президент Олександр Волков видав наказ про призначення Тараса Савки на посаду Директора Департаменту захисту прав і свобод людини.

Президент Олександр Волков наголосив, що необхідно визначити нові напрямки і форми надання ефективної допомоги українцям, які перебувають за кордоном, відповідно до вимог сьогодення.

Нагородження медаллю святого Архістратига Михаїла

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 13 травня 2021 року відзначив церковними нагородами капеланів-прикордонників, дружин військових священників, які й самі служать у війську та представників Державної прикордонної служби України.
У зустрічі, що відбулася в актовій залі Київської православної богословської академії, також взяв участь голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан та Головний капелан по Державній прикордонній службі України протоієрей Михаїл Предко.

 

«Радий сьогодні відзначити тих, хто докладає зусиль для захисту кордонів нашої держави. Ваше служіння полягає у збереженні спокою і миру задля блага ближніх, тож це благородна справа, яка відповідає християнським чеснотам», – зокрема зазначив Його Блаженство.

Серед нагороджених медаллю святого Архістратига Михаїла за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та за жертовність і любов до України – Голова Департаменту захисту прав людини Міжнародної Дипломатичної Місії Ігор Олександрович Гриб.

 

Надання благодійної допомоги Центральному Госпіталю МВС України

Благодійний Фонд “Регі Басе Україна” та Міжнародна Дипломатична Місія в рамках підписаних Меморандумів про співпрацю передали Центральному госпіталю МВС України засоби індивідуального захисту від чеського Фонду “Regi Base I” на суму $18 400.

Продовжити читання “Надання благодійної допомоги Центральному Госпіталю МВС України”

Робоча нарада

09 лютого 2021 року в Головному офісі Міжнародної Дипломатичної Місії відбулася робоча нарада, на якій були присутні: Президент Олександр Волков, віце-президент Анжела Антонова, Голова Представництва нашої Організації в Республіці Польща Ігор Чорнейко та Тарас Савка.

Під час зустрічі пан Ігор представив Тараса Савку, як свого заступника. Також в ході зустрічі був вирішений ряд важливих питань, які стосуються діяльності відокремленого підрозділу в Республіці Польща, пріоритетні напрями для вирішення основних статутних завдань Міжнародної Дипломатичної Місії, популяризація України за кордоном та надання конкретної допомоги українцям, які живуть та працюють в Польщі.

Он-лайн нарада Президента Міжнародної Дипломатичної Місії Олександра Волкова з бізнесменом і філантропом паном Дереком Поттомсоном (Королівство Швеція

Незважаючи на обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, Міжнародна Дипломатична Місія активно провадить свою діяльність.

28 січня 2021 року відбулася он-лайн нарада Президента Міжнародної Дипломатичної Місії Олександра Волкова зі шведським бізнесменом і філантропом – паном Дереком Поттомсоном. В нараді також приймали участь радники містера Поттомсона – пан Олівер та Микола Романюк і віце-президент нашої Організації Анжела Антонова. Під час наради обговорено питання активізації та подальшого розвитку дружніх стосунків між Україною та Королівством Швеція.

Благодійна допомога Україні від Фонду REGI Base I. (Чеська Республіка)

Благодійний Фонд REGI Base I. з 2011 року постійно надає допомогу ветеранам, працівникам поліції та пожежним, які отримали поранення в наслідо квиконання своїх службових обов’язків. Наразі спектр допомоги Фонду розширився-  при активній підтримці Голови Фонду REGI Base I. пана Гінека Чеха українські воїни ООС пройшли безкоштовний реабілітаційний курс в Чехії.  Продовжити читання “Благодійна допомога Україні від Фонду REGI Base I. (Чеська Республіка)”

Візит робочої групи до Королівства Іспанія

21 грудня 2020 року робоча група у складі Ігоря Чорнейка, Ігоря Деньковича та Христини Павлик відправилася на о. Тенерифе для проведення переговорів з Головою Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії на Канарських островах Андрієм Бліндою.

На порядку денному – питання активізації співробітництва із закордонними українцями, задоволення їх національно-культурних і мовних потреб, залучення потенціалу української діаспори для утвердження позитивного іміджу України в світі, просування економічних інтересів держави.

 

Всеукраїнська Премія «МамаWOW 2020»

21.12.2020 у Києві відбулась церемонія нагородження номінантів Всеукраїнської Премії МамаWOW 2020. Серед цьогорічних номінантів – благодійники, волонтери, мами, які всиновили дітей-сиріт, філантропи.

Ініціював Премію благодійно-освітній проект для українських жінок МамаWOW за підтримки LuckyUkraine. Свято приурочене до Всесвітнього дня дитини.

«Серце жінки любляче, терпляче, турботливе. Але кожна мама потребує ресурсу, відновлення, натхнення. Премія МамаWOW – це можливість відзначити успіхи та досягнення українських жінок. Жінок, які прямо зараз і кожного дня змінюють світ та творять історію сучасної України», – говорить письменниця Наталія Рибачик.

Ведучими церемонії стали блогерка, телеведуча та ведуча заходів Єлизавета Рудика та ведучий святкових урочистостей, головний Дід Мороз України Валерий Потьомкін.

«Бути мамою – це головне щастя жінки! Це море посмішок, тепла, сюрпризів і позитивних емоцій! Наші діти – наше майбутнє!», – говорить Олеся Тарасенко, засновниця LuckyUkraine. Продовжити читання “Всеукраїнська Премія «МамаWOW 2020»”

РОБОЧА ЗУСТРІЧ У М. ОСТРАВА (ЧЕСЬКА РЕСПУБЛІКА)

15 грудня 2020 року за ініціативи Голови Представництва в Чеській Республіці Володимира Космини та його заступника Вадима Кирничного відбулася робоча зустріч із заступником Гетьмана Ярославом Каніа стосовно підготовки до підписання Меморандуму про співпрацю між Представництвом Міжнародної Дипломатичної Місії в Чехії та Моравськослезьким краєм. 

В ході зустрічі обговорювалися питання про зміцнення і розвиток професійного співробітництва в галузі економіки, екології, культури, охорони здоров’я, спорту, освіти, науки та плани на найближчу перспективу.

Співпраця з «Ukrainas atbalsta biedrība»

11 грудня 2020 року МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ ПУБЛІЧНОЇ ДИПЛОМАТІЇ», в особі Директора Департаменту Ігоря Гриба, та Товариство підтримки України («Ukrainas atbalsta biedrība», Латвійська Республіка), в особі члена Правління Тетяни Лазди, під час он-лайн засідання провели церемонію підписання Меморандуму про співпрацю. Продовжити читання “Співпраця з «Ukrainas atbalsta biedrība»”

Бюрократія по-іспанськи: на Тенеріфе нарешті запрацює виїзне консульство для українців

Скоро українцям, які проживають на Канарських островах, не доведеться платити за переліт 800 євро і витрачати силу-силенну часу, щоб подати документи в Консульство України, а потім забрати їх. На найбільшому острові в складі архіпелагу запрацює виїзне консульство.

Довгоочікуване питання про необхідність виїзного консульського обслуговування громадян України, які проживають на Канарських островах, нарешті вирішилося. До нового року представники Посольства України в Іспанії планують приїхати на Тенеріфе. Продовжити читання “Бюрократія по-іспанськи: на Тенеріфе нарешті запрацює виїзне консульство для українців”

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ В УКРАЇНІ: ЗАКОНОДАВСТВО, ЕКОНОМІКА, ТЕХНОЛОГІЇ» (8-10 ЖОВТНЯ 2020 Р., М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)

Ключова тема Форуму 2020 року – розроблення та реалізація регіональних Програм поводження з відходами: проблемні питання та кращі практики.

Форум об’єднав більше 300 учасників з усіх регіонів України, серед яких: народні депутати, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, природоохоронних громадських організацій, комунальних та бізнес-структур, з них – 85 учасників взяли участь у роботі Форуму онлайн.

Підсумки Форума1

Продовжити читання “НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ В УКРАЇНІ: ЗАКОНОДАВСТВО, ЕКОНОМІКА, ТЕХНОЛОГІЇ» (8-10 ЖОВТНЯ 2020 Р., М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)”

Президентська нарада 30.09.2020

Відбулася президентська нарада з Головою Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії в Республіці Польща паном Ігорем Чорнейком. 
На нараді основним питанням була підготовка до підписання Меморандуму про співпрацю з Канцелярією обслуговування іноземців і польсько-української співпраці господарчої “Нові горизонти”, директором якої є пані Галина Тимчишин.

Робоча зустріч з нагоди підготовки до підписання Меморандуму про взаємне співробітництво між Черкаською обласною державною адміністрацією та Адміністрацією Злінського Краю Чеської Республіки

28 вересня 2020 року відбулася зустріч ініціаторів та організаторів  підписання Меморандуму про взаємне співробітництво між Черкаською обласною державною адміністрацією та Адміністрацією Злінського Краю Чеської Республіки  – представників Міжнародної Дипломатичної Місії в складі: Президента Олександра Волкова, віце-президента Анжели Антонової, Голови Департаменту з питань міжнародних зв’язків в галузі інфраструктури та містобудування Євгена Янка та радника Президента – уповноваженого представника Міністерства внутрішніх справ України – Олексія Ботнаренка. Продовжити читання “Робоча зустріч з нагоди підготовки до підписання Меморандуму про взаємне співробітництво між Черкаською обласною державною адміністрацією та Адміністрацією Злінського Краю Чеської Республіки”

Представлення кандидатури заступника Директора Департаменту

Директор Департаменту по співробітництву з країнами Близького Сходу пан Алі Аббас запропонував на розгляд Президента Міжнародної Дипломатичної Місії Олександра Волкова кандидатуру свого заступника – пана Фаделя.

Під час зустрічі були обговорені основні напрямки співпраці з близькосхідним регіоном: розвиток торгівельно-економічних зв’язків, організація міжнародних спортивних змагань, підтримка української діаспори тощо. 

На жаль, пандемія COVID-19 вносить свої корективи в діяльність публічних дипломатів. «”Розігрів” економіки після карантину – одне з основних завдань уряду і держави у цьому році», – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Тому Міжнародна Дипломатична Місія завдяки завзятій та ефективній громадській діяльності членів Організації прикладає всіх можливих зусиль для того, щоб допомогти Україні у такі важкі часи Продовжити читання “Представлення кандидатури заступника Директора Департаменту”

Початок співпраці з Компанією «Antal Ukraine»

Сьогодні відбулася зустріч Президента Міжнародної Дипломатичної Місії Олександра Волкова та Директора Компанії «Antal Ukraine» Євгенії Таборовської.

Під час зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю, який заклав правову основу для встановлення та розвитку довгострокових відносин з метою реалізації спільних міжнародних проектів.

Довідка:

Antal – одна з найбільших рекрутингових компаній в СНД, що спеціалізується на підборі менеджерів середньої та вищої управлінських ланок. «Antal Ukraine» – важлива частина міжнародної рекрутингової компанії Antal International, яка має 145 офісів по всьому світу.

Меморандум набирає чинності з моменту підписання.

Зустріч з Джонатаном Джонсом – Головою DUBAI INTERNATIONAL FINANCIAL CENTRE, UAE

Джонатан Джонс – громадянин Англії, успішний бізнесмен з Лондону.

З 2018 року пан Джонатан переїхав до ОАЕ, де відкрився франчайзинговий бізнес в Дубаю.

Містер Джонс працює з усім світом, основна діяльність компанії, в якій він працює – це об’єднання та обмін найкращими спеціалістами п’яти континентів.

Містер Джонс часто буває в Україні, бо вважає потенціал нашої держави високим. Його дуже зацікавила діяльність Міжнародної Дипломатичної Місії. Крім того, враховуючи специфічну діяльність його компанії, пан Джонатан озвучив на зустрічі з Президентом Олександром Волковим та віце-президентом Анжелою Антоновою пропозицію залучити до розвитку України світових інвесторів. Продовжити читання “Зустріч з Джонатаном Джонсом – Головою DUBAI INTERNATIONAL FINANCIAL CENTRE, UAE”

Привітання членів Міжнародної Дипломатичної Місії з 10-річчям від БО “Благодійний Фонд ” Регі Басе Україна”

Глибокоповажні партнери!

Дорогі друзі!

Прийміть наші щирі вітання з 10–річчям від дня заснування Міжнародної Дипломатичної Місії.

Довгий і продуктивний шлях Вашої Організації – це яскравий приклад самовідданої праці колективу, якому притаманний надзвичайний патріотизм, висока професійність та вміння долати труднощі, яких вистачає в усі часи.

Зичимо Міжнародній Дипломатичній Місії й надалі діяти з не меншою самовіддачею і результативністю, тим паче, що попереду відкриваються захоплюючі перспективи натхненної, конструктивної діяльності всього суспільства, об’єднаного високою метою трансформування України в справжню сучасну розвинену демократичну європейську державу.

Від усього серця бажаємо, щоб Вас завжди  супроводжував успіх, радували друзі,  надихали  нові справи,  зігрівало родинне тепло! Міцного здоров’я Вам, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Ми високо цінуємо партнерство з Вами, дорогі друзі, прагнучи й надалі наповнювати його конструктивним змістом.

 

З найкращими побажаннями

Колектив

БО «Благодійний Фонд «Реґі Басе Україна»                

Продовжити читання “Привітання членів Міжнародної Дипломатичної Місії з 10-річчям від БО “Благодійний Фонд ” Регі Басе Україна””

Члени Міжнародної Дипломатичної Місії глибоко засмучені подіями в Бейруті та виражають найщиріші співчуття родинам загиблих та постраждалих. До посольства Ліванської Республіки в Україні направлений лист зі словами підтримки ліванського народу. Також Головний офіс зв’язався з представником Місії в Бейруті паном Марком Абі-Саабом, який зазначив, що він не постраждав, проте ситуація в місті жахлива.
Ввечері 4 серпня у порту столиці Лівану Бейрут стався потужний вибух. Повідомляється про щонайменше 137 загиблих та майже 5 тисяч поранених. Влада Лівану оголосила столицю зоною лиха.

Продовжити читання “”

Початок співпраці Міжнародної Дипломатичної Місії та Асоціації Українців на Канарських Островах

06 липня 2020 року Міжнародна Дипломатична Місія підписала Меморандум про співпрацю з Президентом Асоціації Українців на Канарських Островах паном Андрієм Бліндою, який впевнений, що
“в еміграції необхідно зберігати зв’язок зі своєю історичною Батьківщиною.
Дуже важливо, щоб культура і традиції свого народу – предмет гордості будь-якої нації – зберігалися і розвивалися в українській діаспорі по всьому світу. Наша Асоціація UEIC робить все для того, щоб дорослі і діти говорили рідною мовою і спілкувалися зі своїми співвітчизниками”.
    Президент Міжнародної Дипломатичної Місії пан Олександр Волков наголосив, що “питання активізації співробітництва з закордонними українцями, задоволення їх національно-культурних і мовних потреб, залучення потенціалу української діаспори для утвердження позитивного іміджу України в світі, просування економічних інтересів держави є основними завданнями публічних дипломатів нашої держави”.

Продовжити читання “Початок співпраці Міжнародної Дипломатичної Місії та Асоціації Українців на Канарських Островах”

Меморандум з Міністерством внутрішніх справ України

01 червня 2020 року підписаний трьохсторонній Меморандум про співпрацю між Міжнародною Дипломатичної Місією, БФ «Реґі Басе Україна» та Міністерством внутрішніх справ України.

На жаль, пандемія COVID-19 внесла свої корективи, і ця подія пройшла без урочистостей. Проте, велике коло питань, які безпосередньо стосуються громадян України, наразі буде вирішуватись при безпосередній участі підписантів – представників громад.

Продовжити читання “Меморандум з Міністерством внутрішніх справ України”

Робоча нарада з Головою Представництва в Республіці Польща Чорнейком Ігорем.


На нараді були присутні: Президент Олександр Волков, помічник Президента Катерина Ралець, Голова Піклувальної Ради Іван Мойса, Директор Департаменту інформаційних технологій та ресурсного забезпечення Владислав Ралець та віце-президент Анжела Антонова. 
В рамках зустрічі пан Ігор доповів про свою стратегію розвитку діяльності Представництва нашої Організації в Польщі та окреслив основні напрямки співпраці з українською діаспорою. 

ТЕЛЕМАРАФОН “СВОБОДУ В’ЯЗНЯМ КРЕМЛЯ”

22 червня 2020 р. відбулися збори ініціативної групи з підготовки Телемарафону «Свободу в’язням Кремля».

 

7 вересня 2020 року виповнюється рік з дня визволення 11 політичних в’язнів

Кремля та 24 військових моряків. Проте, на сьогоднішній день за ґратами в РФ, тимчасово окупованому Криму та ОРДЛО знаходиться приблизно 500 осіб. Телемарафон має підняти інформаційну хвилю в світі щодо звільнення політичних бранців Кремля.

1 липня о 12:00 відбудеться пресконференція, присвячена проведенню телемарафону “Свободу в’язням Кремля” (Зала 1).

Учасники: Ігор Гриб – Директор Департаменту з питань осіб, позбавлених особистої свободи, Міжнародної Дипломатичної Місії, радник голови Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі; протоієрей Сергій Дмитрієв – заступник голови Синодального управління соціального служіння Православної церкви України; Олександра Матвійчук – правозахисник, ГО “Центр Громадських Свобод”. https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/3053987-pro-telemarafon-svobodu-vaznam-kremla.html

16 червня 2020 року в Головному Офісі МГО «Міжнародна Дипломатична Місія Публічної Дипломатії» відбулося засідання членів Піклувальної Ради.

До участі у дискусії були запрошені Директор Департаменту по зв’язках із громадськістю Приходько Володимир Михайлович, Заступник Голови Представництва в Республіці Польща Галелюк Микола Михайлович, Директор Адміністративного Департаменту Отрещенко Олександр Васильович, Голова Секретаріату Василенко Тетяна Василівна, Директор Департаменту по співробітництву з країнами СНД Шуляренко Олександр Володимирович, Директор Департаменту науки та інновацій Козка Андрій Вікторович, Директор Департаменту по співробітництву з країнами Європейського Союзу Вдович Богдан Богданович, Представники в Республіці Словенія Брензович Михайло Михайлович та Сабов Олег Іванович, Директор Департаменту інформаційних технологій та ресурсного забезпечення Ралець Владислав Валерійович та Помічник Президента Організації Ралець Катерина Валеріївна.

Засідання відкрив Голова Піклувальної Ради Мойса Іван Іванович та його Секретар Ралець Катерина Валеріївна.

Мойса Іван Іванович у вступному слові відзначив, що представники Міжнародної Громадської Організації «Міжнародна Дипломатична Місія Публічної Дипломатії» своєю діяльністю захищають інтереси нашої держави на міжнародній арені в контексті пошуку ефективних шляхів формування позитивного іміджу України у світі. Діяльність Міжнародної Дипломатичної Місії впродовж 10 років підтверджує, що публічна дипломатія посіла важливе місце у зовнішньополітичній діяльності багатьох країн, і є ефективним інструментом захисту національних інтересів України в світі.

Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю Міжнародної Дипломатичної Місії та Компанії “UNO LONDON LIMITED”

Голова Генерального Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії в Європі Віталій Пронь, Голова Представництва в Чеській Республіці Володимир Космина та його заступник Вадим Кирничний 05 червня 2020 року в рамках статутної діяльності нашої Організації підготували та організували урочисте підписання Меморандуму про співпрацю з Компанією “UNO LONDON LIMITED” в м. Прага (Чеська Республіка).

ДОВІДКА:

Компанія “UNO LONDON LIMITED” є членом багатонаціональної мережі Uno Group, має великий досвід у фінансуванні транснаціональних проєктів як з приватних, так і з банківських джерел. Підрозділ “UNO LONDON LIMITED” орієнтований на різноманітні форми проєктного фінансування.

У документі йдеться про основні принципи та напрями співробітництва, а саме: зміцнення зв’язків між Сторонами у сфері міжнародного інвестиційного співробітництва та визначення наявних інвестиційних можливостей та проєктів з метою заохочення інвестицій в усі сектори, визначені міжнародним інвестиційним законодавством. Предметом цього Меморандуму є координація зусиль та спільна діяльність Сторін задля досягнення мети Меморандуму, що здійснюється у форматі підготовки та реалізації спільних заходів.

З боку Компанії “UNO LONDON LIMITED” Меморандум підписали Президент Frantisek Nedosetka та Віце-президент з міжнародних фінансів Peter Hajek.

Також серед присутніх були:

Генеральний директор компанії “UNO GROUP” Тomas Nedosetka та Голова Фонду “REGI BASE І” Hinek Сech.

Меморандум набирає чинності з моменту його підписання та діє впродовж п’яти років.

Робоча зустріч Голів Представництв Міжнародної Дипломатичної Місії в Європі

29 травня 2020 року у м. Прага (Чеська Республіка) Голова Генерального
Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії в Європі Віталій Пронь та Голова Представництва в Чеській Республіці Володимир Космина провели робочу зустріч з очільником Представництва в Словацькій Республіці Борисом Свастою.

В ході зустрічі, обговорювались питання діяльності Міжнародної Дипломатичної Місії в Словацькій Республіці та подальший розвиток в напрямку співпраці між регіонами Словацької Республіки та України, а саме: в області розвитку політичних, економічних, культурних, науково-просвітницьких, гуманітарних та соціальних зв’язків, розроблена покрокова стратегія ефективної співпраці Представництв Організації в Європі.

Презентація діяльності Міжнародної Дипломатичної Місії для студентів головного Університету Республіки Польща

02 березня 2020 р. Директор Департаменту науки та освіти в Республіці Польща пан Максим Антонов провів презентацію Міжнародної Дипломатичної Місії Публічної Дипломатії для студентів ІV курсу факультету “Сучасна дипломатія” Варшавського Університету. 

На презентації була присутня викладач предмету “Міжнародні міжурядові та неурядові організації” пані Дорота Гейдрих (dr Dorota Heidrich).

 

 

 

 

 

ДОВІДКА:

д-р Дорота Гейдрих – випускниця факультету журналістики та політичних наук (нині – факультет політичних наук та міжнародних досліджень), а також аспірантури країн, що розвиваються, в Інституті регіональних та глобальних досліджень Варшавського Університету. Доктор політологічних наук. З 1 жовтня 2016 року пані Дорота є заступником директора з питань дидактики Інституту міжнародних відносин Варшавського Університету. Її наукові інтереси зосереджуються на примусовій міграції (біженці та ВПО), широкій співпраці в галузі розвитку, перехідній справедливості та взаємодії з минулим, міжнародних міжурядових та неурядових організаціях.  Продовжити читання “Презентація діяльності Міжнародної Дипломатичної Місії для студентів головного Університету Республіки Польща”

Підготовка до підписання Меморандуму про співпрацю між Черкаською областю та Злінським Краєм Чеської Республіки

29 лютого 2020 року у м. Прага Голова Генерального Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії в Європі Віталій Пронь, Голова Представництва в Чеській Республіці Володимир Космина із своїм заступником Вадимом Кирничним провели робочу зустріч із заступником Гетьмана Злінського Краю Чеської Республіки паном Йозефом Зіхою. В рамках перемовин, темою яких була підготовка до підписання Меморандуму про співпрацю між Черкаською областю та Злінським Краєм, були погоджені програма візиту та склад делегацій з обох сторін.

Допомога бійцям ООС

Визнаючи гостру потребу в збереженні життя та здоров’я громадян, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, ООС, бойових діях, збройних конфліктах, а також заходах, пов’язаних з попередженням терористичної діяльності, інших військових формувань відповідно до законів України, керуючись необхідністю максимально можливого поєднання і використання зусиль державного і благодійного секторів, беручи до уваги пріоритети державної політики в галузі соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, ООС, зокрема, щодо забезпечення їх психологічною реабілітацією, санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації, враховуючи бажання Сторін забезпечити співпрацю у даній сфері, бажаючи поглибити партнерські відносини та розширити співробітництво між Міжнародною Дипломатичною Місією, Благодійним Фондом “Regi Base Ukraine” та Благодійним Фондом “Крапля до краплі” 20 лютого 2020 року у м. Києві був підписаний Меморандум про співпрацю. 

Продовжити читання “Допомога бійцям ООС”

Презентація програми залучення внутрішньопереміщених осіб, учасників ООС, звільнених у запас або відставку, представників старшого покоління до підприємницької діяльності

13 грудня 2019 року відбулася презентація Програми залучення внутрішньопереміщених осіб, учасників антитерористичної операції, звільнених у запас або відставку, представників старшого покоління до підприємницької діяльності.

Мета проекту – надання вимушено переміщеним особам, учасникам ООС, звільненим у запас або відставку, членам їх сімей, представникам старшого покоління допомоги у професійній орієнтації, перепідготовці, працевлаштуванні або відкритті власного бізнесу. Продовжити читання “Презентація програми залучення внутрішньопереміщених осіб, учасників ООС, звільнених у запас або відставку, представників старшого покоління до підприємницької діяльності”

«Нацстратегія з прав людини потребує суттєвого перегляду», – комітет Ради

У Раді зазначили, що рівень виконання Плану дій по реалізації стратегії залишається стабільно низьким

У комітеті Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій заявили, що Національна стратегія у сфері прав людини потребує суттєвого перегляду. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Так, 25 серпня 2015 року Указом Президента України з метою створення дієвого механізму всебічного забезпечення в Україні прав і свобод людини та громадянина було затверджено Нацстратегію у сфері прав людини.

Продовжити читання “«Нацстратегія з прав людини потребує суттєвого перегляду», – комітет Ради”

Польські дипломатичні представництва і польські культурні товариства в Україні відзначили Національне свято Незалежності Польщі

З нагоди 101-ої річниці здобуття Незалежності в Олександрівському римо-католицькому кафедральному соборі у Києві відбулася Свята меса за Вітчизну, яку спільно відслужили настоятель римо-католицької парафії собору святого Олександра ксьондз Станіслав Інжиєвскі, ксьондз-ректор Вищої духовної семінарії у м. Ворзель Руслан Міхалків, ксьондз Пьотр Жарковскі, директор Карітас-Спес Україна і ксьондз диякон Яцек Павловіч. На польському військовому цвинтарі “Биківнянські могили” у Києві–Биківні та на могилах солдатів Війська Польського на Байковому цвинтарі у Києві відбулося покладання квітів і проведена заупокійна молитва. Участь у святкових заходах узяли посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, аташе з питань оборони капітан І рангу Мачєй Наленч, консул Дорота Дмуховска, директор Польського Інституту у Києві Бартош Мусяловіч, Голова Департаменту з питань осіб, позбавлених особистої свободи, Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії Ігор Гриб, а також численні присутні поляки з України. Продовжити читання “Польські дипломатичні представництва і польські культурні товариства в Україні відзначили Національне свято Незалежності Польщі”

Жінки України ХХІ століття

12 листопада 2019 року Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії Олександр Волков та Голова Всеукраїнської Громадської Організації “Жінки України ХХІ століття” Ольга Катан підписали Меморандум про співпрацю.

  Сторони домовилися про об’єднання зусиль задля розвитку українського суспільства у європейському векторі, сприяння та прийняття участі в розробці проектів та програм по вирішенню соціально-економічних, політичних, творчих та інших актуальних проблем жіноцтва, підвищення статусу української жінки, утвердження гендерної рівності в українському суспільстві.

VIII Виставка вищої освіти в США

02 листопада 2019 року у Києві відбулася презентація програм EducationUSA.

Представники 12 американських університетів прибули до Києва, щоб розповісти українській молоді умови вступу до їх закладів. Також у програмі проведені воркшопи щодо вступу, пошуку фінансування та оформлення студентської візи.

Виставка вищої освіти в США – це найбільший захід за участі американських університетів та коледжів в Україні, що організовується мережею EducationUSA за підтримки Посольства США в Україні.

На виставку був запрошений Голова Департаменту по роботі з Європейським судом, почесний учасник програми “Open World” Руслан Роженко, який прийняв участь в обговоренні залучення Організації у вищезазначені програми. Він наголосив, що МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» є засновником Вищого навчального закладу – Академії публічної дипломатії та інвестиційного менеджменту, та обговорив напрямки співпраці в рамках американських програм.

Черкаська ОДА підписала меморандум про співпрацю із міжнародною організацією та благодійним фондом

Сьогодні, 1 листопада, Черкаська обласна державна адміністрація підписала меморандум про співпрацю із Міжнародною громадською організацією “Міжнародна дипломатична місія народної дипломатії” та Благодійним Фондом “Regi Base”. 

Підписали документ голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко, президент МГО “Міжнародна дипломатична місія народної дипломатії” Олександр Волков та голова правління БО “Благодійний фонд “Regi Base” Анжела Антонова. Продовжити читання “Черкаська ОДА підписала меморандум про співпрацю із міжнародною організацією та благодійним фондом”

75 років із дня вигнання нацистських окупантів з України

28 жовтня 2019 року наша країна відзначає знаменну дату в своїй історії – 75-ту річницю вигнання нацистських окупантів з України. Цього дня біля Солом’янського меморіалу у парку ім. М. Островського зібрались сотні людей для вшануваня пам’яті земляків, які ціною власного життя звільнили міста і села України від загарбників.

Місія народної дипломатії активно працює над зміцненням чесько-українського співробітництва

Зважаючи на надважку ситуацію, яка наразі склалася в Україні, європейське суспільство сприймає нашу країну як регіон з нестабільним політичним та економічним станом. Останнім часом Україна часто звертається до світового товариства за допомогою, тому імідж нашої держави не дозволяє нашому керівництву ефективно просувати свої національні інтереси на міжнародній арені. Саме тому МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ, в рамках своєї статутної діяльності, прикладає величезних зусиль для визнання України рівноправним членом розвинутого світового співтовариства. Продовжити читання “Місія народної дипломатії активно працює над зміцненням чесько-українського співробітництва”

Делегація з Чеської Республіки побувала в Черкаському національному університеті

Делегація із Злінського краю (Чеська Республіка) відвідала Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Така зустріч ініційована Міжнародною дипломатичною місією народної дипломатії, зокрема головою Генерального представництва в Європі Віталієм Пронем, а також головою Представництва дипломатичної місії в Чеській Республіці Володимиром Косминою.

Депутат Парламенту Чеської Республіки, Голова Партії Мерів міст Петер Ґаздік, представники Злінського Краю (Чехія) — заступник гетьмана Злінського Краю, заступник Крайової Ради депутатів Йозеф Зіха, директор Департаменту освіти Мілан Філіп та співвласник Корпорації V.P. Partner Вадим Кирничний, які перебувають із робочим візитом на Черкащині, побували в низці інститутів і кафедр та зустрілися ректором Олександром Черевком. Продовжити читання “Делегація з Чеської Республіки побувала в Черкаському національному університеті”

На Черкащину прибула делегація із Чеської Республіки

Сьогодні Черкащину із робочим візитом відвідала делегація Чеської Республіки.

Зокрема прибули депутат Парламенту Чеської Республіки, Голова Партії Мерів міст Петер Ґаздік, представники Злінського Краю – заступник гетьмана Злінського Краю, заступник Крайової Ради депутатів Йозеф Зіха, директор Департаменту освіти Мілан Філіп та співвласник Корпорації V.P. Partner Вадим Кирничний.

Відвідати саме Черкащину запросила організація “Міжнародна дипломатична місія народної дипломатії”.

У межах візиту представники Чехії відвідали Черкаську обласну медичну академію, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Першу міську гімназію, Черкаський державний бізнес-коледж. А також ознайомилися із роботою комунальних медичних установ – обласною та дитячою лікарнями. Продовжити читання “На Черкащину прибула делегація із Чеської Республіки”

Реабілітація українських бійців у Чехії

У 2017 році під патронатом МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ» (Україна) та за ініціативи Благодійного Фонду «Regi Base I» (Чеська Республіка) українські бійці АТО пройшли реабілітацію в медичному центрі «Дарков» на сході Чехії, який раніше вже мав досвід лікування іноземних військових з Лівії та Ємену. Чеський урядовий літак доправив наших ветеранів з аеропорту Бориспіль. Поїздка на лікування була здійснена за сприяння заступника голови Сенату Чеської Республіки Іржиго Шестака, Посла Чехії в Україні Радека Матули, Міністра оборони Чехії Карли Шлехтової. Всі витрати в рамках цього проекту чеська сторона в особі Фонду “REGI BASE I” взяла на себе.

Подібних поранених в Україні сьогодні тисячі, а через безперервні військові дії на Донбасі їх кількість щодня збільшується. Через недостатні можливості нашої держави багато поранених ветеранів війни приймають на лікування інші країни. Продовжити читання “Реабілітація українських бійців у Чехії”

Тісна співпраця між чеським Фондом «Regi Base I», МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ» та Благодійним Фондом «РЕҐІ БАСЕ УКРАЇНА»

В рамках робочого візиту до Чеської Республіки між БФ «РЕҐІ БАСЕ УКРАЇНА» (Голова Правління – Анжела Антонова) та Благодійним Фондом «Regi Base I» (Чехія) (засновник – Ґінек Чех) при підтримці Президента МІЖНАРОДНОЇ ДИПЛОМАТИЧНОЇ МІСІЇ Олександра Волкова у приміщенні громадського центру –  бункера, який був збудований у 50-х роках минулого сторіччя для захисту цивільного населення Чехії, відбулося урочисте підписання Ліцензійного договору.

         Український Фонд «РЕҐІ БАСЕ УКРАЇНА» відтепер має виключне право на використання символіки «Regi Base I» в своїй діяльності. Крім того, досягнуті попередні домовленості щодо продовження програми реабілітації українських бійців ООС в Чеській Республіці.

МИ ДОПОМАГАЄМО ТИМ, ХТО ЗА НАС СЛУЖИВ!

Продовжити читання “Тісна співпраця між чеським Фондом «Regi Base I», МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ» та Благодійним Фондом «РЕҐІ БАСЕ УКРАЇНА»”

Виїзна Президентська нарада (м. Прага, Чеська Республіка)

25.09.2019 року відбулася виїзна Президентська нарада. На ній були присутні Президент «МІЖНАРОДНОЇ ДИПЛОМАТИЧНОЇ МІСІЇ» Олександр Волков, Голова Правління Анжела Антонова, Голова Генерального Представництва Організації в Європі Віталій Пронь з помічницею Людмилою Петренчук та Голова Представництва Організації в Чеській Республіці Володимир Космина.

Під час зустрічі були обговорені основні напрямки діяльності Організації, окреслені перспективи міжнародного співробітництва та визначені подальші дії стосовно продовження програми реабілітації українських бійців в Чеській Республіці.

В рамках зустрічі іноземними представниками МІЖНАРОДНОЇ ДИПЛОМАТИЧНОЇ МІСІЇ була розроблена й культурна програма візитів до історичних пам’яток Праги та Карлових Вар. Продовжити читання “Виїзна Президентська нарада (м. Прага, Чеська Республіка)”

Вітаємо Голову Департаменту з питань осіб, позбавлених особистої свободи Гриба Ігоря Олександровича з поверненням з російського полону сина Павла – кремлівського бранця!

Колишній український політв’язень Павло Гриб, який 7 вересня повернувся в Україну, в опублікованому сьогодні інтерв’ю агентству УНІАН, заявив, що не писав прохання про помилування на ім’я російського президента Володимира Путіна.

“Завели в таке невелике приміщення з високою стелею. На вході замначальника чи хто із двома зірками на погонах, полковник, мабуть: “Ти знаєш, чого ти сюди приїхав?” Я здогадувався, але відповів: “Та хто його знає” – “Додому хочеш?” – “Хто ж не хоче додому?” – “Пиши загальними словами прохання помилувати”. Та хай йому грець! Я нічого не написав. Не захотів”, – сказав Гриб.

Продовжити читання “Вітаємо Голову Департаменту з питань осіб, позбавлених особистої свободи Гриба Ігоря Олександровича з поверненням з російського полону сина Павла – кремлівського бранця!”

26 серпня 2019 року у місті Києві відбулася президентська нарада членів МІЖНАРОДНОЇ ДИПЛОМАТИЧНОЇ МІСІЇ

6 серпня 2019 року у місті Києві відбулася президентська нарада членів МІЖНАРОДНОЇ ДИПЛОМАТИЧНОЇ МІСІЇ.
На ній розглядалися основні напрямки співпраці між Представництвами Організації в світі та плани на найближчу перспективу.
В нараді взяли участь:
Президент Олександр Волков, Голова Правління Анжела Антонова, Голова Представництва у Чеській Республіці Володимир Космина, Голова Департаменту по співробітництву з країнами Африки Жаафар Ібрахім, Представник Організації в Ліванській Республіці Марк Абі Сааб та Голова Департаменту інформаційних технологій та ресурсного забезпечення Владислав Ралець.

Конференція МІЖНАРОДНОЇ ДИПЛОМАТИЧНОЇ МІСІЇ

28 червня 2019 року робочою групою МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ» був проведений офіційний комплексний захід, який включив в себе навчальний семінар, засідання Конференції та засідання Президентської Ради Організації.

Захід відкрив Президент МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ» Олександр Волков, який привітав представників Організації з національним святом – Днем Конституції України.

Представники Організації з Близького Сходу, Чехії, Німеччини, Ізраїлю, Бельгії, Словаччини тощо віддали шану Гімну України, з якого і почався захід.

Після офіційного відкриття Президент Організації Олександр Волков доповів про досягнення та плани на найближчу перспективу. Згідно порядку денного був представлений новий логотип Організації. Голова Правління Анжела Антонова  пояснила значення кожного символу та винесла на голосування питання щодо затвердження головної емблеми МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ», яка і була одноголосно затверджена. Продовжити читання “Конференція МІЖНАРОДНОЇ ДИПЛОМАТИЧНОЇ МІСІЇ”

ЖІНКА-БЕРЕГИНЯ: ВІД ГАРМОНІЇ У СІМ’Ї ДО ГАРМОНІЇ У СВІТІ

13 травня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася міжнародна конференція “Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі”, присвячена Дню матері. Організатором заходу, в якому взяли участь понад 500 учасників, виступила Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі”.

У заході взяли участь представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Іспанії, Литви, Японії. 

МІЖНАРОДНУ ДИПЛОМАТИЧНУ МІСІЮ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ представляли Голова Правління Анжела Антонова, віце-президенти Лілія Шевченко, Андрій Козка та Голова Департаменту культури Лілія Золотоноша.

Продовжити читання “ЖІНКА-БЕРЕГИНЯ: ВІД ГАРМОНІЇ У СІМ’Ї ДО ГАРМОНІЇ У СВІТІ”

Робоча група прийняла участь у ХХХ Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні досягнення науки та техніки”

Робоча група у складі Олександра Волкова, Анжели Антонової, Андрія Козки та Віталія Проня прийняла участь у ХХХ Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні досягнення науки та техніки”,  яка відбулася 13 травня 2019 року.
На ній широкому загалу були надані тези доповіді “Розвиток ідеї дипломатичної служби в аспекті народної дипломатії на сучасному етапі розвитку суспільства”. 

Продовжити читання “Робоча група прийняла участь у ХХХ Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні досягнення науки та техніки””

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “КАРПАТСЬКИЙ ПРОСТІР”

Віце-президент МГО “МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ” Лілія Шевченко відвідала з делегацєю  Міністра закордонних справ Павла Клімкіна 3 травня Міжнародний фестиваль “Карпатський простір” у м.Івано-Франківськ. Також делегація 4 травня відвідала  головний храм Коломийської єпархії УГКЦ- катедральний собор Преображення Христового,що є найбільшим у Західній Україні.

Соціальний фото- та відеопроект: “Тут живуть люди”.

Проект організований групою громадських організацій, які підтримують надання доступу до води у Східній Україні (People in Need, Première Urgence Internationale, ADRA Ukraine, Polish Humanitarian Action, ArcheNova та Mama-86), за участю Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги. Продовжити читання “Соціальний фото- та відеопроект: “Тут живуть люди”.”

Співпраця з МЗС України

Відбулася робоча зустріч Президента МГО “МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ” Олександра Волкова, віце-президентів – Андрія Козки та Анжели Антонової з Начальником Управління публічної дипломатії Сергієм Устименком і Послом з особливих доручень Управління публічної дипломатії МЗС Андрієм Картишем.

Продовжити читання “Співпраця з МЗС України”

Києву зеленим бути!

До акції “Києву зеленим бути!” долучився Президент МГО “МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ” Олександр Волков.

Музика поетичних буднів Лілії Золотоноші

 
В Університеті “Україна” відбувся творчий вечір відомої української поетеси, Голови Департаменту культури МГО “МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ”, члена Національної спілки письменників України, кандидата філологічних наук Лілії Золотоноші. 
    “Весна ламає відстані криві, запрошує на зустрічі відверті”, – такими рядками з поезії Лілії Золотоноші відкрила творчий вечір його ведуча, артистка Національної філармонії, поетеса, перекладач Віра Бондарчук. Величезна зала була переповнена студентами, викладачами, співробітниками навчального закладу.

Презентація ІІІ етапу проекту “Книга добра”

5 квітня 2019 року  за підтримки Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна відбулася презентація ІІІ етапу проекту “Книга добра”  Продовжити читання “Презентація ІІІ етапу проекту “Книга добра””

Києву зеленим – бути!

Членкині МГО “МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ” – Віце-президент Шевченко Лілія та Білик Ізабелла (Департамент стратегічного розвитку) разом з Альтернативним центром озеленення організували колективну посадку саджанців сосни у дворах Печерська.
Під гаслом: “Києву зеленим – бути!” народні дипломати ознайомлюють мешканців інших районів міста із соціальною програмою озеленення. Долучайтесь, панове!