Чеське Представництво МГО «Міжнародна Дипломатична Місія» на чолі з Вадимом Кирничним організувала ряд зустрічей делегації з Яремче з представниками чеських міських служб, очільників міст, спортивних асоціацій та міжнародних союзів. У рамках візиту відбулося підписання тристороннього меморандуму про співпрацю між Яремчанською громадою, очолюваною Андрієм Мироняком, чеським Представництвом МГО “Міжнародна Дипломатична Місія” та Футбольною асоціацією Чеської Республіки. Метою меморандуму є розвиток чесько-українських відносин з акцентом на підтримку та інформування про спільні спортивні та культурні події, співпрацю в рамках освітніх та обмінних програм. В ході зустрічі обговорено проведення 9 вересня 2024 року у Празі благодійного футбольного матчу між командами сторін. Ідея цього благодійного заходу виникла як відповідь на виклики, з якими стикаються українські діти під час війни. Розуміючи це, українська та чеська громади вирішили об’єднати свої зусилля, аби через спорт зібрати кошти для доброї справи: модернізацію яремчанського дитячого садка «Гірський струмочок». Це дозволить внутрішньо переміщеним зі Сходу України дітям повернутися до нормального життя у безпечних умовах. Відбудова таких закладів є надзвичайно важливою, адже дитинство має бути захищеним від усіх негараздів, а діти повинні мати можливість зростати, навчатися та гратися у мирі. Запрошуємо щирих вболівальників на матч, який стане символом дружби, солідарності та непохитної віри у майбутнє.



