У Вінницю з Чехії передали потужний генератор для потреб критичної інфраструктури

9 травня 2022 року Представництвом МГО «Міжнародна Дипломатична Місія Публічної Дипломатії» в Чеській Республіці було доставлено та передано в дар Вінницькій міській раді дизельний генератор потужністю 262 кВт для забезпечення функціонування об’єктів критичної інфрастрктури в період надзвичайних ситуацій в місті.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов повідомив: «Наші фахівці кажуть: агрегат у чудовому технічному стані. Обладнання такої потужності на муніципальних підприємствах досі не було. Тож на випадок екстрених ситуацій його зможуть використати для котельні, водоканалу, лікарень тощо. Робимо усе, щоб у місті була стабільність і мешканці отримували безперебійні послуги. А з нашими партнерами з Чехії співпрацю продовжимо. Разом – до перемоги!» 
Також очільник міста додав: «Передали агрегат з Чехії. Вдячний Представництву Міжнародної Дипломатичної Місії Публічної Дипломатії в Чеській Республіці, керівнику Володимиру Космині та його заступнику Вадиму Кирничному за таку потрібну допомогу.