
15 грудня 2020 року за ініціативи Голови Представництва в Чеській Республіці Володимира Космини та його заступника Вадима Кирничного відбулася робоча зустріч із заступником Гетьмана Ярославом Каніа стосовно підготовки до підписання Меморандуму про співпрацю між Представництвом Міжнародної Дипломатичної Місії в Чехії та Моравськослезьким краєм.
В ході зустрічі обговорювалися питання про зміцнення і розвиток професійного співробітництва в галузі економіки, екології, культури, охорони здоров’я, спорту, освіти, науки та плани на найближчу перспективу.
