Соціальні програми

МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ активно співпрацює з Благодійним Фондом REGI BASE I. 
Історія створення Фонду така: Старший прапорщик Їржі «REGI» Шамс, як досвідчений борець елітного підрозділу SOG, призначеного для спеціальних дій, брав участь в декількох військових конфліктах. Але 17 березня 2008 його військова кар’єра раптово закінчилася. Під час супроводу датських працівників з надання гуманітарної допомоги до містечка Герешк в Афганістані, в безпосередній близькості від нього вибухнув терорист-смертник. Командир Шамс Мілан Штерба помер на місці. Він сам майже шість місяців лежав без свідомості. У його тілі було багато уламків, а два знаходяться в його голові.
Цей герой був ініціатором заснування організації, яка допомагає не тільки нинішнім ветеранам війни, а й усім тим, хто за нас служив. Це означає: колишнім солдатам, поліцейським, пожежним, працівникам митних органів або тюремних установ, якщо їх трудові відносини тривали не менше трьох років, і членам їх сімей.
Тому, в квітні 2011 року, Мартін Йірса, Гинек Чех, Павло Боровський і Дарина Пінкавова заснували Благодійний фонд REGI Base I, який займається будівництвом недалеко від Праги унікального діагностичного роботизованого реабілітаційного центру для нинішніх ветеранів. REGI Base тісно співпрацює з Міністерством оборони Чеської Республіки.
Придбання найсучаснішого діагностичного обладнання SIEMENS mMR / PET + МРI / – унікального роботизованого реабілітаційного обладнання – розширить можливості так званої третинної медичної допомоги. Абсолютною новинкою буде створення МІЦ – Медичного інформаційного центру, який при співпраці з партнерами з США, Ізраїлю і Росії буде накопичувати медичні досягнення, практики і новини з усього світу, які, в свою чергу, порадять своїм клієнтам в разі потреби.
Благодійний фонд REGI Base I забезпечує вибір спеціальних особистих помічників для поранених солдатів і подальшу можливу спеціальну реабілітацію за кордоном.
Також була заснована Благодійна Організація REGI BASE START O.P.S. на базі розширення діяльності благодійного фонду REGI Base I., що надає допомогу не тільки нинішнім ветеранам війни в Чеській Республіці, а й усім тим, хто служив.
 
 
При безпосередній участі Президента МДМ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА”  Олександра Волкова та Голови Представництва нашої Організації в Чеській Республіці Віталія Проня вже двоє поранених бійців АТО проходять курс реабілітації в клініках REGI BASE I.