Початок співпраці Міжнародної Дипломатичної Місії та Асоціації Українців на Канарських Островах

06 липня 2020 року Міжнародна Дипломатична Місія підписала Меморандум про співпрацю з Президентом Асоціації Українців на Канарських Островах паном Андрієм Бліндою, який впевнений, що
“в еміграції необхідно зберігати зв’язок зі своєю історичною Батьківщиною.
Дуже важливо, щоб культура і традиції свого народу – предмет гордості будь-якої нації – зберігалися і розвивалися в українській діаспорі по всьому світу. Наша Асоціація UEIC робить все для того, щоб дорослі і діти говорили рідною мовою і спілкувалися зі своїми співвітчизниками”.
    Президент Міжнародної Дипломатичної Місії пан Олександр Волков наголосив, що “питання активізації співробітництва з закордонними українцями, задоволення їх національно-культурних і мовних потреб, залучення потенціалу української діаспори для утвердження позитивного іміджу України в світі, просування економічних інтересів держави є основними завданнями публічних дипломатів нашої держави”.

ДОВІДКА:
Асоціація Українців на Канарських Островах об’єднує не тільки сотні українців, а й інші асоціації та організації. Найближчими партнерами АУКО є туристична компанія Tenerife Prestige і Міжнародна Благодійна Асоціація Tenerife Punto Media.
АУКО була заснована 22 листопада 2017 року.
 

Місія  Асоціації Українців на Канарських Островах:  
Створення позитивного іміджу України в Європі

 Завдання АУКО:
Об’єднання українців для роботи на благо України як рівноцінної європейської країни.
Надання допомоги громадянам України, інформаційне забезпечення в соціальних, юридичних та інших питаннях.
Співпраця з Міністерством Закордонних Справ і Консульством України для створення можливості надавати консульські послуги і консультації, що значно спростить вирішення багатьох важливих питань для українців, які проживають на Канарських островах. Наприклад: заміна паспорта, водійських прав, отримання довіреностей і пенсійні питання.
Забезпечення контактів між недержавними організаціями України та Іспанії.
Створення культурно-спортивного центру на базі Асоціації.
Публікація в місцевих ЗМІ та на сайті АУКО статей і репортажів про свою діяльність.
Встановлення ділових контактів з асоціаціями та федераціями, що об’єднують вихідців з України та інших колишніх республік СРСР, які проживають в Іспанії, обмін досвідом та реалізація спільних проектів.
Проведення культурно-масових заходів.

Завантажити (DOCX, 302KB)