Презентація діяльності Міжнародної Дипломатичної Місії для студентів головного Університету Республіки Польща

02 березня 2020 р. Директор Департаменту науки та освіти в Республіці Польща пан Максим Антонов провів презентацію Міжнародної Дипломатичної Місії Публічної Дипломатії для студентів ІV курсу факультету “Сучасна дипломатія” Варшавського Університету. 

На презентації була присутня викладач предмету “Міжнародні міжурядові та неурядові організації” пані Дорота Гейдрих (dr Dorota Heidrich).

 

 

 

 

 

ДОВІДКА:

д-р Дорота Гейдрих – випускниця факультету журналістики та політичних наук (нині – факультет політичних наук та міжнародних досліджень), а також аспірантури країн, що розвиваються, в Інституті регіональних та глобальних досліджень Варшавського Університету. Доктор політологічних наук. З 1 жовтня 2016 року пані Дорота є заступником директора з питань дидактики Інституту міжнародних відносин Варшавського Університету. Її наукові інтереси зосереджуються на примусовій міграції (біженці та ВПО), широкій співпраці в галузі розвитку, перехідній справедливості та взаємодії з минулим, міжнародних міжурядових та неурядових організаціях. 

http://festival.humandoc.pl/en/dr_dorota_heidrich/

http://www.ism.uw.edu.pl/dr-dorota-heidrich/

Презентація викликала велику зацікавленість як викладача –  доктора Дороти Гейдрих, так і майбутніх дипломатів. Адже, публічна дипломатія – важлива складова зовнішньої політики держави, спрямована на роз’яснення її цілей і цінностей для широкого загалу, на створення позитивного іміджу країни і просування її інтересів на міжнародній арені, на поліпшення відносин між народами. Саме публічна дипломатія розширює можливості міжнародного впливу країни і особисто кожного громадянина, вона поступово входить у структуру державних органів і стає одним із вагомих інструментів країни.

Публічна дипломатія вже досягла блискучих успіхів і стала важливим доповненням до офіційної дипломатії, і на міжнародній дипломатичній арені демонструє потужну життєздатність.

І наша Організація докладає максимум зусиль, вносячи свій значний вклад у підвищення довіри між країнами і народами, розвиток між ними різнобічних зв’язків. 

“Salus populi suprema lex” (Благо народу – вищий закон).

Презентація