Допомога бійцям ООС

Визнаючи гостру потребу в збереженні життя та здоров’я громадян, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, ООС, бойових діях, збройних конфліктах, а також заходах, пов’язаних з попередженням терористичної діяльності, інших військових формувань відповідно до законів України, керуючись необхідністю максимально можливого поєднання і використання зусиль державного і благодійного секторів, беручи до уваги пріоритети державної політики в галузі соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, ООС, зокрема, щодо забезпечення їх психологічною реабілітацією, санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації, враховуючи бажання Сторін забезпечити співпрацю у даній сфері, бажаючи поглибити партнерські відносини та розширити співробітництво між Міжнародною Дипломатичною Місією, Благодійним Фондом “Regi Base Ukraine” та Благодійним Фондом “Крапля до краплі” 20 лютого 2020 року у м. Києві був підписаний Меморандум про співпрацю. 

У заході приймали участь: Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Олександр Волков, Голова Благодійного Фонду “Regi Base Ukraine” Анжела Антонова та представники Благодійного Фонду “Крапля до краплі”: Голова – Микола Ратушний (З 2016 по 2018 роки проходив військову службу в зоні АТО на Донеччині, у тому числі 2 роки – на передовій. Займав посади від керівника взводу до заступника батальйону. Після звільнення зі складу Збройних Сил України по інвалідності (ІІІ група) – військовий пенсіонер. Наразі активно працює над створенням та впровадженням комплексної та всебічної психолого-реабілітаційної програми для учасників бойових дій), прес-секретар Олексій Степанов (був вчителем на Херсонщині, потім працював у Херсонській державній адміністрації. Після початку військових дій в Україні провів 3 роки в зоні АТО, два з яких в окопах) та Максим Зайцев (корінний мешканець Слов’янська, який активно допомагає вирішувати проблеми свого краю та переселенців).

Президент Міжнародної Дипломатичої Місії Олександр Волков наголосив, що Організація ще з 2015 року активно допомагає й надалі допомагатиме нашим захисникам проходити реабілітацію в спеціалізованих клініках Чеської Республіки.