Конференція МІЖНАРОДНОЇ ДИПЛОМАТИЧНОЇ МІСІЇ

28 червня 2019 року робочою групою МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ» був проведений офіційний комплексний захід, який включив в себе навчальний семінар, засідання Конференції та засідання Президентської Ради Організації.

Захід відкрив Президент МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ» Олександр Волков, який привітав представників Організації з національним святом – Днем Конституції України.

Представники Організації з Близького Сходу, Чехії, Німеччини, Ізраїлю, Бельгії, Словаччини тощо віддали шану Гімну України, з якого і почався захід.

Після офіційного відкриття Президент Організації Олександр Волков доповів про досягнення та плани на найближчу перспективу. Згідно порядку денного був представлений новий логотип Організації. Голова Правління Анжела Антонова  пояснила значення кожного символу та винесла на голосування питання щодо затвердження головної емблеми МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ», яка і була одноголосно затверджена.

Також, одноголосно учасники засідання Конференції прийняли рішення стосовно зміни назви Організації: враховуючи, що наразі вже діє «УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ 
між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони», вектор напрямку діяльності нашої Організації змінився.

Наразі функції МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ» не обмежуються Європейським Союзом, і вже вийшли далеко за його межі. Представники МГО успішно та плідно працюють не тільки в країнах Європейського Союзу, а також – на Близькому Сході, на африканському континенті, в США тощо.

Тому, було прийняте рішення спочатку на засіданні Правління, потім – за зборах Президентської Ради про розгляд питання щодо зміни назви Організації на засіданні Вищого керівного органу Організації – Конференції. Члени МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА» Організації прийняли рішення змінити назву на «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ».

Наступним пунктом порядку денного був навчальний семінар на тему «Публічна дипломатія як інструмент міжнародної комунікації».

Лекції читали:

Козка Андрій Вікторович, віце-президент Організації, магістр права, дипломант конкурсу «Лідер року», лауреат наукових міжнародних-міждисциплінарних конференцій, співробітник Харківського Національного Університету ім. В. Каразіна, автор книг та наукових публікацій, у тому числі в галузі міжнародних відносин та дипломатії. Тема: «Народна дипломатія та її вплив на міжнародні відносини. Дипломатичний протокол та етикет».

 

Золотоноша Лілія Анатоліївна: Голова департаменту культури, член Національної спілки письменників України, член Міжнародної асоціації письменників, юрист, журналіст, кандидат філологічних наук, лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Олександра Олеся (2014 рік), член Всеукраїнської літературної премії ім. Олекси Влизька (2018 рік), лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів естрадних пісень. Тема лекції: «Ділова українська мова». Основні тези лекції: Мова як засіб ділового спілкування. Ознаки унормованої мови. Поняття національної мови, державної мови, літературної. Лексика та багатство мови. Вербальне та невербальне спілкування. Етикет спілкування. Телефонний етикет. Культура мовлення.

Після закінчення лекцій було проведено анкетування, по результатах якого робочою групою Оргкомітету було прийняте рішення про вручення сертифікатів тим, хто успішно склав тести.

Під час проведення засідання членів Президентської Ради Голова Департаменту по зв’язках із громадськістю Приходько Володимир Михайлович, як рекомендант, представив нових членів Організації, які очолять представництва у Львівській та Закарпатській областях: Вдович Богдан Богданович, Брензович Михайло Михайлович та його заступник – Сабов Олег Іванович.

Наступним пунктом порядку денного було вручення посвідчень нового зразку членам Організації:

І на завершення заходу – фотосесія членів Організації, яка стала великою та дружньою родиною, і має честь представляти нашу державу за кордоном та на сучасному етапі євроатлантичних інтеграційних процесів в рамках своєї статутної діяльності згідно актуальних міжнародних нормативно-правових актів допомагає державній дипломатичній службі України ефективно виконувати свої функції, метою яких є успішна реалізація зовнішньої політики нашої держави, захист національних інтересів у всіх сферах міжнародних відносин, активно поширюючи позитивний імідж України в світі. Офіційна дипломатія органічно доповнюється народною (публічною) дипломатією, яка вже стала впливовим актором в сфері сучасних міжнародних відносин, втілюючи ідеї миру та процвітання як України, так і людства в цілому.

Благо народу – вищий закон!