ЗВІТ про проведення Міжнародного фольклорного фестивалю (Діано Марина – Сан-Ремо – Канни 2019)

З 15 по 19 квітня 2019 року відбувся Міжнародний фольклорний фестиваль на Лазуровому узбережжі.

Організаторами стали: Туристична Асоціація Князівства Діано-Марина – Сан- Ремо спільно з “LiguriaTravel-Belgrad”.

Цей Фестиваль є одним з найвідоміших у Європі. В ньому приймають участь кращі фольклорні музичні колективи світу. Фестиваль проводився у два тури: перший – з 9 квітня 2019 р., другий – з 15 по 19 квітня 2019 р.

У Фестивалі взяли участь 25 фольклорних колективи з Колумбії, Сполучених Штатів, Англії, Угорщини, Німеччини та інших країн. Серед них (в рамках проекту культурної дипломатії під патронатом МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА») – український фольклорний ансамбль «POTPOURRI» з Берліну.

До складу делегації з українського боку увійшли 24 особи. Серед них – почесні гості: Президент МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА» Олександр Волков та Голова Представництва Організації в Чеській Республіці Віталій Пронь.

Фольклорний ансамбль «ПОПУРРІ» представив конкурсну программу в кращих національних традиціях України. У заключному концерті ансамбль «ПОПУРРІ» виступив із запальними українськими народними піснями на славетній сцені  Круазет, чим створив незабутню атмосферу свята і веселощів.

Директор Фестивалю Драган Шаіч подякував усім учасникам Фестивалю і вручив нагородний Кубок. Ансамбль «ПОПУРРІ» зайняв 2-е місце серед 25 конкурсантів з різних країн світу. Приємно і те, що перше місце посіли також представники України – дитячий танцювальний колектив «Ровесники».

Представники МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА» (Президент О. Волков, Голова та Заступник Голови Представництва Організації у Федеративній Республіці Німеччина О. Рааб та С. Бухін) були запрошені на прийом у мерію міста Діано Марина.

Також між Німецько-українським об’єднанням «Український світ» та МГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ» відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю, метою якого є консолідація суспільства на побудову величної України та забезпечити безпеку і порядок, добробут людей і процвітання нашої країни при безпосередній участі представників громад. Закордонне українство — потужна сила, яку сьогодні країна, що зіткнулася з такими великими викликами, як війна, окупація, економічний спад, демографічна криза, не може дозволити собі втратити.