Міжнародний круглий стіл Кафедри права “Права людини в сучасному вимірі” у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького.

На зустрічі в рамках Міжнародного круглого столу були представлені доповіді наукових співробітників Університету, представника Польської Республіки та Голови Секретаріату МГО “МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ НАРОДНОЇ ДИПЛОМАТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА” Антонової Анжели.
В рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Кафедрою права вищеназваного Університету та МГО “МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ”.

Метою Меморандуму є сприяння розвитку публічної дипломатії в Україні в галузі науково-освітньої діяльності, залученню іноземних інвестицій, інтеграції України до міжнародних проектів, використання європейських новітніх освітніх методик тощо.

Підписантами з боку навчального закладу були Ректор Університету, професор Стибель Володимир Володимирович та завідувач Кафедри права, доктор юридичних наук, професор Андріїв Василь Іванович.