5-6 листопада за організаційної підтримки Посольства Лондон відвідали відома українська правозахисниця, Координатор Медійної ініціативи за права людини Марія Томак, а також родичі українських політичних в’язнів, які незаконно утримуються Росією Игор Котелянець (брат Євгена Панова) та Ігор Гриб (батько Павла Гриба), Голова Департаменту нашої Організації з питань осіб, позбавлених особистої свободи . В рамках візиту відбулися зустрічі в Форін Офісі, всесвітньо визнаних правозахисних організаціях Amnesty International, Article 19, Minority Rights Group International, European Human Rights Advocacy Centre. 
Увечері 5 листопада українські правозахисники виступили на публічному заході в Парламенті Великої Британії на тему «Russia’s human rights violations against Ukrainian political prisoners», організованому спільно Посольством та Euromaidan London, Association of Ukrainians in Great Britain – London Branch та British-Ukrainian Aid, модератором якої став депутат від правлячої Консервативної партії, член «групи дружби» з Україною Боб Сілі за участі інших членів Парламенту, експертів, журналістів, представників дипломатичного корпусу та української громади.
Під час зустрічей британських співрозмовників було детально поінформовано про ситуацію із українськими політичними бранцями Кремля, з особливим наголосом на тортурах, які чинилися та продовжуються чинитися проти наших співвітчизників за гратами, а також тих, хто потребують невідкладної медичної допомоги та не отримують її. Правозахисники, зокрема, наголосили, що жодного разу українські та іноземні лікарі не були допущені російською владою для огляду наших співвітчизників, затриманими в Росії та на території окупованого Криму.
У цьому зв’язку правозахисники передали Форін Офісу та членам британського парламенту підготовлений ними список із прізвищами росіян і українців, які порушують права людини в Росії та анексованому нею. Криму. Марія Томак наголосила, що українські правозахисники вважають «можливим розширення дії прийнятого британським Парламентом «акту Магнітського» проти цих людей, оскільки йдеться про порушення Європейської конвенції з прав людини, а саме – про катування». Посольство та українські правозахисники закликали британських парламентарів провести дебати на тему українських бранців Кремля та примусу Росії та їхнього звільнення, а також надання на цьому етапі необхідної медичної допомоги та припинення практики тортур.